Velikonoční obchůdky s Albertem

117

Letošní Velikonoční obchůdky se konaly týden před Velikonoci, přesně v sobotu 9. dubna 2022. Po odchodu tety Denči na mateřskou dovolenou, převzala štafetu v tomto skvělém projektu Nadačního fondu Albert teta Lucka, která je v našem kolektivu nováčkem. Hned nás všechny přesvědčila o svých kvalitách a úkolu se zhostila na výbornou. Zorganizovala děti a společně připravili krásné jarní dekorace, které se na kupující doslova smály z prodejního stánku.

V den prodeje se teta Lucka spolu s vybranými dětmi vypravila do Alberta, kde už jen nastrojili prodejní stánek a vystavili zbožíčko, které si tam den předtím navezli. Když bylo vše připraveno, začal prodej a první zákazníci zvědavě okukovali nabízený sortiment. Naši malí prodavači se ihned vžili do svých rolí a snažili se na sto procent. Kasička se nadějně plnila a vidina vydělaných peněz v hlavách dětských prodejců spouštěla představy o tom, co všechno si koupí.

Zájem byl tak veliký, že ve čtyři hodiny už pomalu nebylo co nabídnout, a tak byl prodej ukončen. Teta Lucka spočítala bohatou tržbu a vyplatila všechny děti spravedlivě podle jejich zásluh. Radost z vydělaných peněz byla veliká a není se čemu divit, vždyť pro některé z nich to byla první výplata za dobře vykonanou práci. Co si za ni koupí, to už necháme na nich.

277959791_328216999403526_2783492424329018317_n 115

Naši sponzoři