Velikonoční malování pro ING Bank a Nadaci T.Maxové

viber_image_2020-04-10_15-08-21

Nouzový stav, ve kterém se momentálně nacházíme, byl naší vládou prodloužen až do konce dubna. Na jedné straně omezuje náš volný pohyb, ale na druhé straně nás vlastně chrání. Jsme v bezpečném prostředí a můžeme se naplno věnovat aktivitám, na které jsme dříve, v normálním režimu, čas spíše hledali. Teď máme dostatek prostoru na zapojení se do soutěží, kterými nás obesílají různé instituce a nadace.

Jednou takovou, která nás motivovala k přemýšlení, byla i soutěž v malování od ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem s názvem „Kde chci byt, až mi bude dvacet? “ I když je venku krásně, je prima odskočit si z prosluněné zahrady ke stolu do příjemného chládku, dát si osvěžující nápoj a výtvarně ztvárnit svoji vizi, své budoucí já.

Ne vždy se naše představy naplní, tak jak jsme si je původně vysnili.  Spousta z nás totiž čeká na zázrak, díky kterému budeme bohatí a šťastní. Ti moudří však vědí, že všechno máme ve svých rukou a záleží jen na nás, kolik úsilí investujeme do naplnění našich snů.

viber_image_2020-04-10_15-09-38

Naši sponzoři