Vánoce v dětském domově

DD1

Vánoce jsou u nás v domově trochu jiné než v běžných rodinách. Naše děti mají totiž v podstatě dva Štědré dny.

Tomu prvnímu říkáme Vánoční besídka a letos proběhla již ve středu 18.12.2019. Strejda Kamil dostal za úkol ji připravit a svého úkolu se zhostil na výbornou. Stal se jakýmsi moderátorem celého večera a díky jeho scénáři jsme se dověděli spoustu informací o vánočních oslavách od zaměstnanců i dětí, kterým dal slovo. Nechyběly ani koledy a písničky v podání malých zpěváků, které doprovodili kytaristé z holešovské policejní školy. Známou píseň z pohádky „Tři oříšky pro Popelku“ zazpívala Sára a naši kluci přidali koledu. Další děti přednesly básničky a na závěr jsme si s chutí společně zanotovali mezinárodní Rolničky, rolničky...

Druhý a ten pravý Štědrý večer na naše děti teprve čeká. Některé ho odjely oslavit ke svým blízkým a ty ostatní zůstávají s tetami v domově. Také oni se sejdou u stromečku a po večeři si rozdají dárečky, kterých je letos opravdu hodně díky štědrým a laskavým lidem se srdcem na dlani.

Děkujeme všem sponzorům a lidem dobré vůle, kteří přispěli a pomohli vykouzlit úsměv na tvářích malým i těm větším dětem Dětského domova Kroměříž.

Děkujeme a přejeme všem krásné Vánoce, plné lásky, pohody a štěstí.

DD2 DD3 web5 IMGP1954

Naši sponzoři