Turnaj v kopané dětských domovů 2022

IMG_20220524_150535

Týden po atletických závodech nás pořadatelé z Dětského domova v Uherském Ostrohu pozvali na regionální kolo v malé kopané, které se opět konalo na sportovišti přilehlém Městskému fotbalovému stadionu Miroslava Valenty.

Shromáždili jsme se na dvou tartanových hřištích, které se měli stát dějištěm dnešního zápolení. Kromě našeho týmu přijelo dalších osm týmů odhodlaných se poprat o vystavený pohár a ceny pro vítěze. Po slavnostním nástupu přišlo rozlosování kapitánů do dvou skupin. Tibor měl šťastnější ruku, neboť druhá skupina byla obsazená více. Nebylo náhodou, že konečné finále hráli dva z druhé skupiny. Nicméně, nám se podařilo probojovat do semifinále a následný boj o bronz jsme prohráli. Museli jsme uznat, že tým z Vizovic byl lepší. Finále pak probíhalo ve strhující atmosféře a fotbalisté z Budkova zvítězili nad sportovci ze Zašové.

Na nás tedy zbyla nepopulární, ale zasloužená bramborová medaile. K tomuto výsledku se zasloužili všichni členové naší reprezentace, nejvíce však Rozálie, která si odnesla zaslouženě titul nejlepší hráčky. Po závěrečných fotografiích pro sponzory, a na památku jsme se rozešli, a příjemně unavení se vydali zpět domů.  

IMG_20220524_150057

Naši sponzoři