Silový trojboj v Zašové

IMG_20191130_185740

Na letošní ročník v silovém trojboji, který tradičně pořádá dětský domov v Zašové, jsem se opět těšili. Po dvou minulých ročnících, které oba vyhrál náš sportovec Tomáš, se nabízela šance získat hattrick.

Letošního, jedenáctého ročníku se opět zúčastnilo dost mladých sportovců a bylo znát, že se na tuto soutěž připravovali. Po slavnostním zahájení a zápolení ve třech disciplínách se v odpoledních hodinách zaplnily výsledkové listiny organizátorů a přišlo počítání výsledků podle Wilksnova koeficientu.

Opět se nám podařilo excelovat na příčkách nejvyšších. Již zmiňovaný Tomáš sice vysněný hattrick neulovil, nicméně svou kategorii do 18 let opět opanoval a zvítězil. Matěj opět vyhrál starší kategorii nad 18 let, k tomu se stal nejsilnějším chlapcem soutěže a zanechal nový rekord soutěže v Benchpressu s hodnotou úctyhodných 140 kg. Celkové vítězství získala půvabná domácí sportovkyně Irča, druhý byl náš Matěj a třetí Tomáš. I když pohledných dívek na soutěži bylo hned několik, přesto titul Miss soutěže se stala naše Kristýnka. 

I v tomto ročníku si pořadatelé kromě občerstvení nachystali pro ty nejlepší hodnotné ceny, kterých jsme opět měli plné auto. Rádi se na tuto soutěž opět v příštím roce vrátíme a změříme síly se všemi přihlášenými siláky.

Naši sponzoři