Severní pól a Santova vesnička na Výstavišti Floria

web3

Páteční akce na kroměřížském výstavišti slibovala dobrou zábavu nejen pro děti. Expozice Santovy Vesničky, výstavu vánočních stromů, zdobených žáky mateřských a základních škol, malování na obličej, dílničky vánočních ozdob a k tomu živou hudbu, dobré jídlo a pití.

Po příchodu do areálu nás přivítal Santa se svými pomocníky Elfy ve vesničce plné plyšových zvířat v životní velikosti. Byli tam sobi, tučňáci i lední medvědi. Naše děti ihned využily příležitost, sdělily mu svá přání a vyfotily se sním. Odměnou jim byly krásné vánoční čepičky, které jim jeho pomocníci nasadili na hlavu.

V dílničkách si pak děti vyrobily vlastní baňky, což bylo velmi zábavné, neboť se pak třpytily od hlavy až k patě jak vánoční ozdoby, na které předtím třpytky použily.

Pak jsme společně obdivovali vystavené stromečky, z nichž jeden nazdobily děti ze speciální školy, kam chodí naše Natálka. Ta se k němu hrdě hlásila a hned nás k němu zavolala. Tak jsme pro něj hlasovali, protože byl opravdu nádherný.

Venku jsme se pak, na malém pódiu, potkali s moderátorem Petrem Suchoněm, který tam moderoval dětská vystoupení. Naše holky k němu hned běžely a s přehledem vystřihly vánoční básničky, které přítomní diváci odměnili potleskem.  

Celé výstaviště jsme si pak ještě prošli, abychom nasály příjemnou adventní atmosféru, která tam panovala.

web00 web1

Naši sponzoři