Módní přehlídka

3

V pondělí jsme s dětmi na druhé skupince u oběda přemýšleli, čím bychom se odpoledne zabavili. Po chvilce zvažování různých možností nás napadlo, že si uděláme takovou malou módní přehlídku. Seznámili jsme s naším nápadem i první skupinku a dali si dvě hodiny na vyladění soutěžního outfitu a celkové vizáže.
V jídelně vzniklo improvizované molo a stoly posloužily vážené porotě, v jejímž čele zasedl strejda Kamil, spolu s poradkyněmi - Emmou, Valerií a Adrijanou. Moderátorka teta Blanka uváděla jednotlivé soutěžící. Každý se prezentoval jak nejlépe uměl, aby všechny zaujal a získal co nejvyšší hodnocení. Byly k vidění taneční kreace, různé akrobatické prvky i zajímavé pózy. Modelky i modelové také zodpověděli pár otázek, aby se představili porotcům.
Po skončení přehlídky došlo na sčítání bodů a slovní hodnocení, které bylo velmi výstižné, takřka na profesionální úrovni.  Na jeho základě postoupili do finále tři nejlepší - Renata, Tibor a Roman. Vítězná trojice ještě dostala šanci se znovu předvést a pořádně zabojovat,  aby bylo možno vyhlásit vítězku, či vítěze. Nakonec vyhrál Tibor, který si získal sympatie poroty jak celkovou vizáží, tak i svými pohybovými kreacemi a okouzlujícím úsměvem.
2 1

Naši sponzoři