Miniturnaj ve fotbale mezi dětskými domovy

Sportovní den pro nás uspořádala SK Hanácká Slavie Kroměříž. Akce s názvem Fotbalový miniturnaj dětských domovů se uskutečnila v sobotu 9. října na Obvodové, kde je velký stadion.

Už v  10 hodin dopoledne jsme byli „na značkách“ spolu s dětmi z Vizovic i Uherského Ostrohu. Naši milí hostitelé se nás hned ujali a provedli nás vnitřními i vnějším prostory tohoto rozsáhlého sportoviště a odpovídali na naše všetečné dotazy.

Pak už začal vlastní turnaj. Strejda Kamil smíchal všechny děti ze zúčastněných domovů do tří družstev, aby sehrály soutěžní zápasy. Na dva z nich se  k malým fotbalistům přidali i místní borci, kteří se po svém pravidelném tréninku stali platnými hráči týmů. Zahrát si se skutečnými ligaři byl pro děti velký zážitek, začaly se více snažit a hrály naplno. Všechna kola proběhla podle platných pravidel a vyhráli vlastně všichni. Vítězové se nevyhlašovali, neboť hlavním cílem bylo se pobavit.

A jak to bývá, nechybělo ani dobré občerstvení z místního bufetu a sladká odměna. Na závěr jsme se společně vyfotili a domluvili se, že naše vzájemná spolupráce bude určitě pokračovat a na jaře se při fotbale znovu uvidíme.

fotbal IMGP2368 IMGP2374 IMGP2391 IMGP2397 IMGP2405 IMGP2423 IMGP2431 IMGP2436 IMGP2441

Naši sponzoři