Házená v Zašové

hz

Ani letos jsme neodmítli pozvání Dětského domova ze Zašové na jejich tradiční turnaj v házené. Aleš v tomto roce pořádal už šestnáctý ročník této týmové hry, která prověřuje nejen individuální fyzickou zdatnost, ale také rychlost, obratnost a souhru celého týmu.

Asi jako jediným se nám podařilo splnit kritéria z propozic, a tak i když v mladší kategorii, jsme hráli proti všem týmům s hráči o dost staršími, kteří požadovaný věk nesplňovali. To byla jediná, sice podstatná kaňka na celém turnaji. S tímto hendikepem jsme se vyrovnali po svém a udrželi soutěžní atmosféru v týmu po celou dobu turnaje. Při závěrečném vyhlášení jsme s díky převzali pohár a hodnotné dary, které jsme si v zákulisí šatny spravedlivě rozebrali. Organizátoři připravili opět kvalitní turnaj pro všech jedenáct týmů v krásné hale, s rozhodčími, kteří pískají ligové zápasy profesionálních hráčů handbalu.

Děkujeme organizátorům za opět skvěle zorganizovaný sportovní zážitek. Opět jsme měli šanci si zahrát tuto týmovou hru a na příští rok se lépe připravíme.

IMG-20220604-WA0007 IMG-20220604-WA0009 IMG-20220604-WA0008

Naši sponzoři