15. ročník turnaje v Bränballu

Stejně jako v letech minulých jsme i letos uspořádali turnaj v sálovém Brannäbalu. Tuto hru si oblíbily děti z dětských domovů natolik, že letošního patnáctého ročníku se zúčastnilo šest týmů napříč střední Moravou.

Po slavnostním nástupu se začalo hrát ve dvou základních skupinách, ze kterých vznikla skupina finálová. Tabulka dílčích výsledků se plnila a do poslední chvíle nebylo jasné, kdo jakou příčku obsadí. Celé rozuzlení přišlo až při slavnostním vyhlášení. Prvenství si opět odnesl tým ze Zašové, který zvítězil ve všech utkáních finálové skupiny. Další pořadí bylo velmi napínavé. Stejný počet vyhraných zápasů donutil pořadatele vypočítat další pořadí ze skóre. Stříbrný tým byl z Uherského Hradiště, bronzový pak stejně jako loni ze Zlína. Nevděčné čtvrté místo obsadili sportovci z Vizovic, pátí pak bojovníci z Uherského Hradiště. Na chvostu se umístil tým našeho dětského domova. Šanci hrát dostaly nové malé děti, které toužily hrát, a konkurenci starších nemohli stačit. Nicméně jejich výkon byl hezký a příští rok ukážou své „drápky“ a vyšplhají se výš v tabulce výsledků.

Stejně jako každý ročník, tak i letos jsme vyhlašovali i individuální výkony na postech Polař, Pálkař, Bränner a Miss turnaje, kterou se stala nejen hezká, ale i sportovně všestranná Kristýna ze Zlína.

Děkujeme všem za účast, hezké sportovní výkony s hřejivými prvky fair play. Těšíme se na organizaci ročníku budoucího. Na viděnou v listopadu 2020.

IMGP1762 IMGP1764 IMGP1783 IMGP1789 IMGP1791 IMGP1802 IMGP1808 IMGP1811 IMGP1814 IMGP1816

Naši sponzoři